خریداران محترم(پیش فروش جی۶) مطالعه نمایند:

با سپاس از حمایت همیشگی مردم و شما خریداران گرامی از گوشیهای ایرانی جی.ال.ایکس لازم بذکر است که مواردی بعنوان نکات کاربردی در استفاده و راه اندازی از محصول هوشمند جی۶ را خدمت شما عزیزان اعلام نماییم.

نکات و سئوالات و مشکلات پیش خرید:

 1. کاربرانی پرسش کرده بودند که چرا جی۶ قطب نما ندارد. لازم بذکر است که بُرد این گوشی فاقد سنسور قطب نما طراحی شده است و قطب نما ندارد.
 2. کاربرانی نسبت به کیفیت این دوربین سئوالاتی داشته اند. لازم بذکر است که دوربین این گوشی ۱۳مگاپیکسل با استاندارد واقعی با لنز دید درشب طراحی و تولید شده است و یکی از بهترین کیفیت ها را ارائه میدهد. برای گرفتن بهترین نتیجه کافیست دوربین را تنظیم کرده و تصویربرداری نمایید.
 3. اگر خریدارانی مشکلاتی نظیر کمبود لوازم در بسته بندی و یا خرابی هر بخش از محصول را دارند در حال حاضر با فروشگاه اینترنتی تماس بگیرند البته طی روزهای آتی بخشی در سایت www.GLX.ir راه اندازی خواهد شد که خریدار مشکل خود را ذکر و با وی تماس حاصل میشود.
 4. اسپیکر جی۶ از نوع ۳Dباکس بوده که فقط در گوشیهای برند اول دنیا از آن استفاده میشود.
 5. خریداران بامپر(قاب) توجه کنند که روی این بامپر یک برچسب زده شده است که دارای خط و خش میباشد.خط و خش این برچسب ارتباطی با خود بامپر نداشته و بعد از تحویل نسبت به درآوردن آن اقدام کنید.
 6. اگر شرکت پُست از شما خریدار گرامی درب نشانی مبلغی را دریافت نموده است خطا کرده و بزودی فیلدی در سایت www.GLX.ir باز خواهد شد که از آنجا میتوانید نسبت به این امر شکایت نمایید.لطفا از دور انداختن بسته بندی پست و مخدوش شدن برچسب آن خودداری کنید تا قابل پیگیری باشد.

نکات و سئوالات در راه اندازی محصول:

 1. باتوجه به ۴G بودن این محصول هرچه سریعتر نسبت به تعویض سیمکارت خود اقدام کنید. سیمکارت های رایتل نیازی به تعویض ندارند ولی سیمکارتهای همراه اول و ایرانسل را میتوانید با مراجعه به تمامی دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور تعویض نمایید. سیمکارت های تالیا نیز از نسل۴ پشتیبانی نمیکنند.
 2. فلاش و چراغ قوه این گوشی در ظرفیت پائین باتری -۱۴% کار نمیکند و این عیب از گوشی نمیباشد.
 3. میتوانید برای بهبود مصرف باتری سنسور تنظیم نور خودکار را فعال کنید و همچنین ذخیره سازی خودکار باتری را بصورت -۱۵% فعال نمایید.
 4. تنظیمات دوربین عکاسی را برای انداختن بهترین عکس ها بصورت دستی تنظیم نمایید. این یک قاعده کلی در عکاسی است.
 5. حتما همواره نرم افزارهای خود را از طریق یکی از مارکت های معتبر (بازار،مایکت) به روز نگهدارید.
 6. برای استفاده از دستگاه هدیه تست قندخون بایستی apk آنرا از وبسایت دانلود و روی گوشی نصب نمایید و طبق راهنمای موجود در بسته بندی عمل کنید.
 7. برای استفاده از اینترنت ۴G بایستی تنظیمات APN را در تنظیمات>بیشتر وارد کنید و سپس اتصال داده را روشن نمایید. مقادیر APN در سایت اپراتورها قابل دسترس است.
 8. شارژ اولیه گوشی بمدت ۴ ساعت در حالت خاموش صورت پذیرد.
 9. قبل از راه اندازی بهتر آنست که گوشی یکبار (بازگردانی به تنظیمات کارخانه) شود این مهم از طریق تنظیمات>تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی در دسترس است.
274 پاسخ
 1. علی
  علی says:

  در گوشی ماد در تنظیمات در بخش Security در انتها در قسمت Trust Agents وقتی Smart Lock را فعال می کنیم (که امکان Automatic Unlock بر اساس تشخیص چهردر گوشی ماد در تنظیمات در بخش Security در انتها در قسمت Trust Agents وقتی Smart Lock را فعال می کنیم (که امکان Automatic Unlock بر اساس تشخیص چهره، موقعیت مکانی خاص، …) هیچ اتفاقی نمی افتند و تنظیمات مربوط به Smart Lock در هیچ منویی پیدا نمی شود. لطفا راهنمایی کنید.ه، موقعیت مکانی خاص، …) هیچ اتفاقی نمی افتند و تنظیمات مربوط به Smart Lock در هیچ منویی پیدا نمی شود. لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
 2. سیامک اباذری
  سیامک اباذری says:

  سرورگرامی پاسخ حضرتعالی را نگرفتم .البته این از بی سوادی حقیر است. صرفا جهت اطلاع حضرتعالی به شرف عرض میرسانم با توجه به پاسخهایی که در بخشهای دیگر در مورد ممنوعیت این مسئله داده بودید حقیر هم مجاب شدم که نکند پروتکل ان دومرتبه دچار اشکالی شده است .معهذا قبل از زدن این پست با بچه ام تماس تصویری گرفتم و بدون هرگونه مشکلی ارتباط برقرار شد ضمنا یکی از سیمکارتهای رایتل دائمی و دیگری اعتباری است .ورژن اندروید یکی از گوشیها ۵٫۱و دیگری ۴٫۴ است .این مطالب را صرفا از این بابت مینویسم که شاید بتواند کمکی بکند . والا حضرتعالی خودتان مرشد کامل و استادید.

  پاسخ
 3. سیامک اباذری
  سیامک اباذری says:

  بازهم سلام.نکند از عرایض حقیر دلخورشده اید که این بنده حقیرفقیرسرتاپاتقصیرکوچکترازقدمیر را به حال خود رها کرده اید؟ اخه بابا از قدیم گفتن : یا بکش یا دانه ده یا ازقفس ازادکن .اخرش جوابی به حقیر ندادید که ایا این مشکل در اپدیت بعدی حل میشود یانه ؟ البته اگر خودم باید با واحدی مستقیما تماس بگیرم هم حرفی ندارم. فقط بزرگواری کنید شماره تلفن و نام واحد مربوطه را به بنده کمترین اعلام فرمایید.فقط جسارتاعرض میکنم تلفن مربوطه جوابگوباشد.باتشکر

  پاسخ
 4. سیامک اباذری
  سیامک اباذری says:

  سلام.راستش علت خرید گوشی جی ۶ توسط بنده بخاطر این بود که قبلا دیده بودم یکی از مدلهای پایین تر برند شما امکان برقراری ارتباط تصویری با استفاده از سیمکارتهای رایتل و بدون استفاده از اینترنت را با گوشی دیگری که ان گوشی هم از چنین امکانی برخوردار است را دارا میباشد.اما متاسفانه بعد از خرید این مدل گوشی دیدم فاقد این امکان است .ایا امکان ندارد واحد محترم نرم افزاری یا هر واحد دیگر این امکان را به این گوشی اضافه کنند؟بنده مرتبه اول این مشکل را در سایت روشنگری نقطه- ای – ار-مطرح کردم چون دیدم قبل از من هم شخص دیگری این مشکل را مطرح کرده است اما دیدم پاسخی داده نشد.باعرض تشکر.

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   این گوشی قابلیت تماس تصویری ۳G را دارد ولی گویا شما بی خبر از اخبار هستید.
   بعلت اعتراض مراجع محترم تقلید و تصویب شورای فرهنگ کشور این گونه تماس سه سال است که در کشور مجوز فعالیت ندارد و نه تنها توسط رایتل بلکه توسط هیچ اپراتور دیگری ارائه نمیشود.

   پاسخ
   • سیامک اباذری
    سیامک اباذری says:

    سلام.انشاا..که جسارت نشود.اما ظاهرا مثل اینکه شخصی که از جریان اطلاع کاملی ندارد حقیر نیستم و شخص دیگری است .در ارتباط با قطع ارتباط تصویری سیمکارتهای رایتل به شرف عرضتان میرسانم مسئله مذکور بخاطر عدم وجود پروتکل جامعی برای مسئله موصوف بود که در اواخر سال گذشته تصویب و نهایی شد و از همان موقع ارتباط تصویری گوشیهایی که امکان برقرار کردن ارتباط تصویری با سیمکارتهای رایتل را داشتند دومرتبه وصل شد و حقیر با خیلی از گوشیها که این امکان را دارند امتحان کرده ام و مشکلی نداشته ام مسئله اصلی بغیر از ساپورت کردن نسل سوم سیمکارتها توسط گوشی داشتن اپلیکیشن برقرار کردن ارتباط تصویری است که این مدل گوشی جی ال ایکس ندارد .والا گوشیهایی هستند که نسل چهارم راهم ساپورت میکنند اما این اپلیکیشن را ندارند.من گفتم شاید متخصصین این شرکت بتوتنند این اپلیکیشن زا اضافه کنند.با تشکر.

    پاسخ
 5. saeed
  saeed says:

  سلام، من امروز گوشی ماد رو ثبت نام کردم، می خواستم ببینم حدودا چه زمانی ارسال میشه؟؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین

  پاسخ
 6. بابائي
  بابائي says:

  سلام من ۲۱ تیر ماه برای گوشی ماد ثبت نام اینترنتی کرده ام حدود تاریخ دریافت گوش ام را بفرمایید.
  ضمنا واحد فروش اینترنتی اصلا پاسخ نمی دهد یعنی تماسی برقرار نمی شود که سوال بپرسیم!

  پاسخ
 7. رضا
  رضا says:

  سلام
  من بعد از این که از اینترنت گوشی استفاده میکنم بعد چند ساعت که خاموش می کنم اینترنت رو دوباره روشن می کنم اینترنت رو روشن نمیشه و باید گوشی رو خاموش روشن کنم
  همچنین گوشی رو وقتی زمین می ذارم یه صدایی ازش میاد.
  درضمن قاب(بامپر) مشکی و طلایی در فروشگاه تموم شده.

  پاسخ
 8. Reza
  Reza says:

  سلام اقای خیرانی من گوشی g6سه هفته پیش دریافت کردم راضی ام اما چندتا سوال داشتم:
  ۱-گوشیم خیلی داغ میشه چکارکنم؟
  ۲-شارژ گوشی اوایل خوب می رفت اما الان واقعا خیلی زود شارژ تمام میکنه در حالی که گاهی اوقات استفاده عادی ازش میشه ولی زود تموم میشه من روزانه سه بار گوشی رو باید شارژ کنم واقعا این وضع خسته کننده است. الان من چکار کنم بااین باطری؟
  ۳-قدرت لمسش مثل گوشی های سامسونگ قوی نیست راهی نداره برای بهبودی؟
  ۴،درمورد شارژر ماشینی هم کمی توضیح بدین.
  ممنون

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   ۱-طبیعی است.
   ۲-با استفاده های عادی همچون دیگر برندها تا۲۴ ساعت شارژدهی دارد.
   ۳-تاچ این گوشی بسیار قدرتمند و باکیفیت است.
   ۴-شارژر ماشینی ۳پورت داره که از طریق ورودی فندک خودرو شما کار میکنه.

   پاسخ
 9. هادی
  هادی says:

  ای بابا چرا سوالمو پاک میکنید به جا اینکه جواب بدین.
  آقای خیرانی من ۳خرداد خرید کردم امروز هم اول ماه رمضونه , توی رهگیری پست هم فامیلیمو که میزنم هیچی رو نمیاره.
  الان تکلیف ما چیه آیا میرسه امروز به دستمون یانه؟
  خواهش میکنم پاک نکنید و جواب بدین

  پاسخ
 10. محمد حسن هاشمی
  محمد حسن هاشمی says:

  سلام متاسفانه با وجود پیگیری های مکرر و گرفتن چندباره شماره بنده توسط واحد فروش اینترنتی نه جواب مشخصی به بنده داده شد و نه تماسی گرفته شد و همچنان گوشی بنده که در اسفند ثبت نام کرده ام،تحویل نشده است،خواهشمندم پیگیری فرمایید.

  پاسخ
 11. در انتظار باران
  در انتظار باران says:

  سلام. گوشی دیروز اومده بود دم در خونه و ما نبودیم. باید بریم پست تحویل بگیریم.
  خواستم بپرسم گارانتی تعویض از تاریخی که ارز پست تحویل می گیریم حساب میشه ، مگه نه؟https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif

  پاسخ
 12. ناشناس
  ناشناس says:

  باعرض سلام.زمانی که بامپررومیگذارم یابادوربین زیاد عکس میگرم بعدازیه مدت که دوبارهمیخوام گوشی روازفقل خارج کنم صفحه سیاه میشه ودیگرتصویری نمیادحتی وقتی کسی تماس میگیره صداداره ولی تصویرسیاه.رویه گوشی دیگه هم که خریدکردم امتحان کردم همین وضع بود.خدمات پس ازفروش هم که میگه تماس میگیریم ولی خبری نیست بعدهم لابد میگن اززمان تعویض گذشته.

  پاسخ
 13. سلمان
  سلمان says:

  من این گوشی رو گرفتم و الحمدالله تا الان خیلی راضیم . اما یکی از اقواممون این گوشی رو گرفته و دیشب دیدم گوشیش ایراد داره و موقع کار کردن معمولی (عکس گرفتن ، گشتن داخل منوها) اونهم در حد ۵ دقیقه شروع میکنه به داغ کردن. هم پشت و حتی تاچ هم خیلی داغ میشه. البته در استفاده اول ایشان بعد از شارژ اولیه گوشی رو ریست تو فکتوری نکرده بوده.
  من گفتم شاید به همین دلیل بوده و پس از چند روز استفاده دیشب گوشی ایشان را در حالی که شارژ ۲۵% داشت ریست تو فکتوری کردم. اما بعد از اینکار نه تنها مشکل داغ شدن حل نشد و دوباره بعد از ۵ دقیقه تاچ و پشت گوشی داغ می شد. به علاوه دوربین هم یه مشکلی پیدا کرد و یک هاله سفید رنگ دور صفحه ایجاد شد. من گفتم شاید به این خاطر بوده که شارژ گوشی ۱۰۰% نبوده این اتفاق افتاده. به ایشون گفتم گوشی رو خاموش کنه و بذاره تا صبح شارژ بشه و بعد از اون ریست تو فکتوری بکنه تا ببینیم چی میشه. اگر مشکل داغ شدن و مشکل هاله سفید دوربین حل نشد چکار کنیم؟؟!

  پاسخ
 14. fardin
  fardin says:

  با سلام خدمت دست اندر کاران شرکت glx
  لطفا بجای پاک کردن جواب بدین بار دوم هستش این پیام را می زارم….
  من خریدار اسفند گوشی glx g6 هستم این گوشی الان یک هفته هست بدستم رسیده این گوشی به نسبت این قیمتی که خریدیم به نظر من خوب هستش درصورتی که شما گفته بودین فروش فوری با قیمت ۷۹۹ هزار تومن که فکر نکنم کسی ۷۹۹ تومن برای این گوشی پرداخت بکنه
  یک چیز دیگر هم که هست این گوشی کیفیت دوربینش ۱۳ نیست
  ونکته اخر کی قرار هست این بامپر و خش گیر به دست ما برسه الان ۱۵ خرداد هستش و هنوز خبری ازش نیست لطفا بفرمایین تا چه روزی لوازم جانبی که سفارش داده بودیم تحویل پست شده تا بدونیم کی بدستمون میرسه
  تشکر از تمام دست اندر کاران شرکت glx

  پاسخ
 15. رضا صالح
  رضا صالح says:

  سلام آقای خیرانی. لطفا پاسخ بدید
  گوشی من چراغ های اعلان پایینش همیشه روشن هستند؟
  باید اینطور باشه یا این یه مشکل هست.
  یه بار هم تنظیمات کارخانه رو زدم اما درست متاسفانه نشد. تا باتری میره داخل گوشی چه روشن و چه خاموش چراغهای سفید پایین گوشی روشن میمونند. لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 16. علی اصغر
  علی اصغر says:

  https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif*لینک خرید شارژرفندکی G6کجاست؟؟؟خیلی لازمم میشود
  *واسه درب مشکی بامپر طلایی خوشکلترهست یانقره ای..نظر سمالطفا؟؟
  *لینک خریدکارت حافظه G6تاسقف مجانب ذخیره موجودکجاست؟؟

  پاسخ
 17. در انتظار باران
  در انتظار باران says:

  با سلام. من آخری فروردین ماه خرید کردم و امیدورام طبق قولتون تا هفته ی آینده گوشی به دستم برسه و بدون مشکل ءان شاءالله.https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif

  من هنوز لوازم جانبی رو خرید نکردم. هر زمان که خرید کنم چه مدت طول میکشه که به دستم برسه؟ ضمنا من شیراز هستم.
  و ممنون میشم پاسخ گو باشید.https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif

  پاسخ
 18. آبروی
  آبروی says:

  با سلام
  گوشی من هنگام مکالمه اطراف دوربین داغ میشه تاحدی که بعد از مکالمه داغی اونا تا چندقیقه بعد حس میکنم این مشکل از چیه

  پاسخ
 19. رضا
  رضا says:

  سلام
  ممنون که نام فارسی بر روی گوشی های شرکت می خواهید بگذارید.
  آیا جی ال ایکس رو هم به نام فارسی تغییر می دید؟
  من در ۳۱ اردیبهشت سفارش دادم گوشی به اسم ماد به دستم میریه یا همون جی ۶؟و کی به دستم میرسه؟
  در ضمن تا موقع ارسال گوشی من فرمت دوربین به mp4 تغییر پیدا کرده؟

  پاسخ
 20. حسینی
  حسینی says:

  نمایندگی فعالی قم دارید؟
  شماره تماس از کجا پیدا کنیم ؟
  آدرس و شماره نمایندگیهاتون کجای سایت قرار دادین؟

  پاسخ
 21. حسینی
  حسینی says:

  لطفا سایز دقیق گوشی برای تهیه کیف یا گارد ژله ای مناسب قرار بدید
  note 3 samsung معرفی کردین کمی تفاوت داره
  سایز بهتری سراغ ندارین

  پاسخ
 22. حسینی
  حسینی says:

  با سلام
  اولا خیلی ممنون از محصول خوبتان
  همچنان که دوستان گفتن نیاز به کیف و قاب ژله ای برای این محصول ضروری است
  خوشبختانه تولید کننده ایرانی که کیف و قاب ژله ای محصولات قبلی شما را تولید کرده وجود دارد
  اگر ممکن است برای محصول جدیدتان سفارش تولید دهید تا در کنار هم بتوانید نیاز مشتری را پاسخگو باشید
  اینم آدرس سایتش
  http://www.e-case.ir/index.php?route=information/contact

  ببخشید یه مشکل داشتم وقتی کارت حافظه جانبی داخل گوشی گذاشتم فایلهای پوشه دانلود کار نمی کرد البته با خارج کردن کارت اس دی مشکل رفع شد
  علتش چی میتونه باشه micro sd pny سری ۱۰ دارم
  باید قبلش فرمتش کنم

  پاسخ
 23. علی اصغر
  علی اصغر says:

  سلام وخداقوت ایرانیان بلندهمت”
  درب باطری من یه تیزی زشتی دارد که فکرکنم تمام لباسهام رو ریش ریش بکنه پیش سوراخ اول اسپیکراین که فکرنکنم طبیعی باشه ؟؟؟چکارکنم همین شده یه فکرمزاحم؟؟؟https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif

  پاسخ
 24. هادی
  هادی says:

  سلام ممنون از گوشی بسیار خوب و زیباتون.جی۶درکنارخوبی های زیادی که داره چندتاعیب اساسی هم داره که امیدوارم درمدل جی۷،اونهاروبرطرف کنین:
  ۱- کبفبت دوربین خیلی پایینه.هرچی تنظیمات هم بود انجام دادم ولی فایده ای نداشت.فقط بخش زیبایی چهره اش خوبه.
  ۲-علی رغم وجود برنامه قبله نما برروی گوشی،متاسفانه قطب نما نداره!! که خیلی جای تعجبه!
  ۳-صدای تماس خیلی کمه.من خارج ازخانه و در محیط بیرون مجبورم اون گوشمو بگیرم تا صدای طرفو بشنوم.البته گوشهام هم سالم سالمن!https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.
  ۴- یه ایراد کوچولوی دیگه هم اینه که حرف همزه با پایه «ی» نداره.حتی تو زبان عربیش هم نداره.مثلا کلماتی مثل ایمه،مسایل،جبرییل و… رو نمیشه درست نوشت و من چون با متون عربی زیاد سروکار دارم در تایپ صحیح دچار مشکل میشم.

  پاسخ
 25. محمود
  محمود says:

  آقای خیرابی قرار نیست هرکس انتقاد میکنه نظراتش را پاک کنید.
  بنده به مثل خیلی های دیگر به کیفیت بد دوربین جی۶ اعتراض دارم.
  دو گوشی خرید کردم. حمایت از تولید ملی باید اینطوری پاسخ داده شود؟
  بنده یک تیکت هم برای خدمات پس از فروش داده ام. اگر پاسخ قانع کننده داده نشود رویه خودم از حمایت از شرکت شما را تغییر می دهم.
  ضمنا شما نباید نظرات رو پاک کنید.

  پاسخ
 26. حسین
  حسین says:

  سلام خسته نباشید
  باتری g6 چرا اینقد زود خالی میشه
  حداکثر پنج ساعت میشه استفاده کرد تازه من هنوز سیم کارت نزاشتم تو گوشی فقط با وای فاش کار میکنم
  ایا احتمال داره باتریش خراب باشه

  پاسخ
 27. سعید
  سعید says:

  سلام امروز گوشی به دستم رسید ظاهر خوبی داره فعلا درست تستش نکردم تو فیلم هایی که میگیره صدای وزوز ظبط میشه.ایا مشکل از دوربینه یا نرم افزاریه البته فعلا بازنشانی نکردم.
  لطفا جواب بدید

  پاسخ
 28. جلال
  جلال says:

  سلام
  من سه تا گوشی خرید کردم دوتا در اسفند و یک عدد در ۲۱ فروردین که الحمدلله در تاریخ ۵ و ۶ خرداد بالاخره تحویل گرفتم.
  چند نکته:
  ۱٫ تشکر از شرکت که برای چند روز تاخیر هدیه ی با ارزشی را به مشتریان دادند.
  ۲٫ عذر خواهی بابت ناراحتی و بعضا پیامهای شدید اللحن و انتقادی به شما.
  ۳٫ تشکر بابت گوشی سوم که زودتر از قرار به دستم رسید.
  ۴٫ نکته آخر خطاب به مشتریان و کسانی که هنوز این گوشی را خرید نکرده اند. عرض می کنم واقعا کیفیت مناسب و خوبی دارد (با توجه به قیمت و قطعات بکار گرفته شده) به طور مثال اگرچه دوربین جی ۶ با اسپایدر در تعداد پیکسل یکی هست ولی کیفیت عکس جی ۶ واقعا متفاوت و خوب است. خوش دستی ، وزن کم، کیفیت صفحه نمایش و… از دیگر مزیت هایی است که در همین چند روزه برای بنده قابل لمس بوده .
  با تشکر

  پاسخ
 29. رفیعی
  رفیعی says:

  سلام
  من تازه گوشی رو تحویل گرفتم:
  ۱- آهنگ زنگ و پیام سیم یک و دو رو چه جوری میشه مختلف تعیین کرد؟
  ۲- هر چی شبکه رو دستی روی ۴G ثبت می کنم با زهم به ۳G و E پرش می کنه. چه طور شبکه رو فقط پرسرعت انتخاب کنم؟
  ۳- نوار جستجوی سفید صفحه چه جوری برداشته میشه؟
  ۴- صدای تماس در حالت حداکثر هم خیلی قوی نیست. قابل حله؟

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   از طریق تنظیمات و نرم افزارهای موجود در سطح وب
   باید در پوشش ۴G باشید وقتی نیستید طبیعی هست که ۳G و یا EDGE خواهد بود.
   نوار جستجو را از طریق تنظیمات > برنامه ها با همین نام غیرفعال کنید.
   صدای تماس مناسب و معمولی است.

   پاسخ
 30. امیر
  امیر says:

  سلام/مثلا واسه بعضی بازی ها تو سایت ها نوشته اگه گوشیتوند پردازندش power vr این نسخه رو دان کنین اگه tegra اینو دان کنین و ….
  الان پرادزنده جی ۶ اسمش چیه!؟

  پاسخ
 31. محمد علی حلاج زاده
  محمد علی حلاج زاده says:

  سلام در یک بخش گفته اید دستگاه هدیه قند خون من که سه دستگاه G6 خریدم میتوانم هدیه را دریافت کنم

  پاسخ
 32. sajad
  sajad says:

  سلام آقای خیرانی پدرم در اومد این چند روز از بس درایور آپدیت کردم واصله متصل شدن به کامپیوتر نشد که نشد دفتر چه راهنما هم خوندم اونارو انجام دادم نشد اگه درایور رو دارین تو یه سایت آپ کنید لینکش رو بزارین تشکر دوستان اگه کسی مشکل من رو داشت و حل شد راهنماییم کنه این شمارمه۰۹۱۶۳۲۲۰۲۸۳

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   عزیزم این برچسب بسادگی قابل روئت نیست ظرافت و دقت بالایی میخواد که بتونید ببینید و درش بیارید.
   هیچ بامپری خط و خش نداره اصلا جنس بامپر ضدخش هست و خش نمیگیره و این خش ها مربوط به پلاستیک خشکی است که روی آن کشیده شده.

   پاسخ
 33. محمد اسماعیل عراقی
  محمد اسماعیل عراقی says:

  آقای خیرانی جواب دبدی بالاخره کی لوازم جانبی بهمون میرسه میشه پیگیری پستی کرد یا نه؟

  پاسخ
 34. مهدی
  مهدی says:

  باسلام.من امروز گوشیم دستم رسیداما خشگیر ضدضربه که سفارش داده بودم شکسته بود تو کارتون پستی.تماس هم گرفتم شرکت کسی جوابگو نبود.لطفا رسیدگی کنید.ممنون

  پاسخ
 35. mohammad
  mohammad says:

  سلام . درب پشت گوشی رو چجور باز کنم ؟ کیپه کیپه ؟ ایا قسمت خاصی داره برای باز کردن ؟ میخوام باطری رو بذارم رو گوشی نمیتونم .

  پاسخ
 36. هادی
  هادی says:

  سلام
  ۳تا مورد برای من پیش اومده ممنون میشم جوابمو بدین:
  ۱- موقع کار با دوربین (موقع باز و بسته کردن برنامه دوربین) یه صدایی از سمت دوربین میاد آیا این طبیعیه یا خیر؟
  ۲- سنسور تنظیم نور صفحه خیلی بد عمل میکنه. یعنی وقتی از یه جای تاریک میام تو یه محل با نور خیلی بیشتر اصلا عکس العملی دیده نمیشه و نور صفحه همچنان کمه آیا سنسور اشکال داره؟
  ۳- یه زائه تیز رو در گوشی سمت بلندگو وجود داره که موقع دست گرفتن گوشی اذیت میکنه چه کارش کنم؟

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   صدای لنز هست و طبیعی است.
   سنسور همینطوره و کمی طول میکشه تا عمل بکنه.
   و اون هم برای همه تولیدات هست که باعث میشه اسپیکر کمی از زمین فاصله بگیره تا صدا رسا تر باشه.

   پاسخ
 37. پارسا
  پارسا says:

  سلام اقای مهندس خیرانی اول از تمام زحمات شما و از محصول زیبا
  و خوش ساخت شما صمیمانه تشکر میکنم ممنونم که باصبر و حوصله به سوالات ما پاسخ میدهید .
  من متاسفانه چون باید برای خدمت سربازی اموزشی اماده بشم لذا نمیتونم برای دو ماه از گوشی استفاده کنم میخواستم بدونم چطور باید از باطری گوشی نگهداری کنم که کیفیتش از بین نره . در ضمن من حتی باطری رو هم شارژ اولیه نزدم و هنوز استفاده نکردم گفتم اول نظر شما رو بپرسم و منو راهنمایی کنید؟
  بازهم بابت این که باعث غرور و افتخار ما هستید ممنونم.

  پاسخ
 38. احسان
  احسان says:

  سلام
  گوشی خیلی خوبیه و الحمد الله انتظارات ما رو بر آورده کرده
  ببخشید این ضد خشی که توی کامنت ها ازش دارید صحبت میکنید کجاست؟
  داخل بسته بندی یک تلقی هست که آرم و لگوی جی ال ایکس روشه که توضیحاتی درباره محل کلید ها هم روش نوشته آیا منظور از ضد خش معمولی که میگفتین همینه؟
  که قابل چسبیدن روی تاچ نیست
  و البته یک طلق که روی تاچ گوشی نصبه و زبانه ای هم داره
  غیر اینها منظور از ضد خش چیز دیگه ایه که باید همراه بسته باشه؟

  پاسخ
   • احسان
    احسان says:

    ممنون از راهنمایی شما بابت توضیح خشگیر معمولی
    من یک خشگیر گلس و بامپر هم سفاش داده بودم
    بعد از رسیدن خشگیر این خشگیر معملوی باید جدا بشه و یا خشگیر گلس رو روی همین خشگیر بچسبانیم؟
    و سوال دیگه اینکه چراغ اعلان گوشی بنده فقط و فقط قرمز رنگه، برای فعال کردن دیگر رنگهاش چه کنم؟

    پاسخ
 39. علی آبروی
  علی آبروی says:

  با سلام و خسته نباشید
  من گوشی را دربهمن ماه ثبت نام کرده میخواستم ببینم لوازم جانبی که با گوشی خریداری کردم کی برام ارسال میشه نباید تا حالا ارسال میشد

  پاسخ
 40. جواد
  جواد says:

  سلام آقای خیرانی چرا لوازم جانبی موبایل جی ال ایکس نباید تو بازار باشه؟ چرا باید هزینه زیادی رو(با هزینه پستش) با خرید از سایت شما متحمل بشیم؟ گوشیای خارجی از اونور دنیا میاد بهمراه همه لوازمش تو مغازها پیدا میشه الا گوشی کشور خودمون!!
  ۲- برخی از تعمیرکارا میگن اگه اینا خراب بشن قطعاتش پیدا نمیشه؟ احتمالا هم درست باشه، چون وقتی قاب و محافظ براش پیدا نمیشه این که دیگه طبیعیه!

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   هیچ یک از موبایل فروشی ها حاضر به همکاری با برند GLX نیستند چون سودی برای آنها ندارد.
   گوشی خارجی میارن و هر قیمتی که بخوان میفروشن و سود میبرن ولی GLX که قیمت شرکتی دارد برای آنها صرف ندارد و مداوم هم بد این برند ملی را میگویند.

   پاسخ
 41. علی
  علی says:

  سلام اقای خیرانی ببخشید اگر خواستیم با گوشی جی شش مداوم کار کنیم حداکثر چند درصد می توانیم از ان استفاده کنیم؟
  استفاده بیشتر از بیست درصد اشکالی ندارد؟
  متشکرم

  پاسخ
 42. احسان
  احسان says:

  سلام خدمت جناب آقای خیرانی
  واقعا که این چه طرز پاسخگوییه؟!!!!زیر پست نظر میگذاریم جواب که نمیدید هیچ ، نظرمون رو هم نمیزارید ، همین جا پیام میذاریم جواب نمیدید ، جواب ایمیل نمیدید! جواب تلفن نمیدید!بخش خدمات پس از فروش پیام میگذاریم جواب نمیدید
  میشه بفرمایید کسی توی شرکت هست جواب خلق الله بده مشتری مشکلات وسوالاتش رو باید از کجا بپرسه؟!!!!
  توی این چند وقتی که که شرکت فعالیت داشته هم بر خودمون استفاده از مارک دیگه رو حرام کردیم ودیگران رو هم تاجایی که شده مجاب به خرید این تولیدات هرچند نیمه ملی کردیم ، وهر جا که تونستیم از این محصولات وشرکت جی ال ایکس دفاع کردیم با اینکه خودم از تولیدات شرکت بسیار ضربه خوردم چه مدل جی ۲ ای که داشتم چه جی۵ای که از سری مشکل دار نصیبم شد وحالا هم جی۶خواهشا یکی به سوالاتم درباره مشکلاتی که توی جی شیش برخوردم جواب بده؟انصاف داشته باشد یه مقدار ما رو بااینکه هر کم وکاست ومشکلی که با شرکت برخورد کردیم توی این سالها ساختیم وبه شرکت وتولید ملی مون اعتماد کردیم رو از این اعتمادمون تو این سالها پشیمون نکنید سوالاتم رو یک بار دیگه میپرسم به امید اینکه این دفعه جواب بدید:با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
  چند تا سوال داشتم اول اینکه چرا گاهی اوقات اینترنت گوشی تا یک راه اندازی مجدد یا خاموش روشن نکنم وصل نمیشه؟
  دوم هم اینکه وقتی نور صفحه جی۶دوستم رو با مال خودم مقایسه میکنم آخرین درجه پایین نورش وبالاترین درچه آن با جی۶من بسیار متفاوت است وتنظیم نور اون بسیار بهتره چرا؟
  وسوم اینکه یک هفته ای که در صورت خراب بودن برای تست قرار دادید از تاریخ تحویل پسته یا تاریخی که توی ضمانت نامه زدید؟چون تفاوت تاریخ این دو خودش یک هفته است!
  چهارم اینکه بنچمارک بنده ۳۱۹۸۶ میاد درصورتی که بنچ مارکی که شما از جی شیش قرار دادید ۳۲۶۴۰ است
  ودر پایان اینکه دوسه بار توی چندتا برنامه معمولی هنگ داشتم خواهشا اگه نظرمون رو توی اینجا نمیزارید وجواب نمیدید حداقل جواب رو به ایمیلمون یا شماره تلفنمون ۰۹۱۸۵۲۳۰۸۸۷ بفرستید

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   ببینید دوست عزیز اینجا روزانه بیشتراز۳۰۰ سئوال مطرح میشه که واقعا پاسخگویی به تک تک سئوالات که اکثرا هم تکراری هستند ممکن نیست بنابراین ممکنه بعضی سئوالات این وسط جا بمونه که بنده عذرخواهی میکنم.
   سئوال۱ چنین چیزی نیست ممکنه یک مشکل نرم افزاری باشه.
   سئوال۲ ال سی دی ها یکسان هستند و تفاوتی ندارد ولی نرم افزار چرا ممکن است شما ذخیره سازی باتری را روشن کرده باشید که نور صفحه کاهش پیدا میکند.
   گارانتی تعویض یک هفته ایست از زمان تحویل به شما
   بنچمارک عددی متغیر است و همیشه یکسان نیست

   پاسخ
 43. مهدی
  مهدی says:

  با سلام دیروز گوشی به دستم رسید. بررسی اولیه
  ۱٫ در داخل جعبه گوشی دفترچه راهنما موجود نبود که جای تعجب داره
  ۲٫ هیچگونه هدیه ای در کار نبود علیرغم اینکه گفته بودند خرید آنلاین هدیه داره و این خلف وعده است.میتونستند حداقل یه کابل otg بگذارند.
  ۳٫اقدامات اولیه همگی انجام شد
  ۴٫ هر دو دوربین کیفیت بسیار پایینی داره متاسفانه اصلا در حد تعاریف قبلی نیست ( کسانی که دوربین براشون مهمه حتما دل زده میشن)
  ۵٫در کارکرد عادی و روشن بودن وای فای بعد از نیم ساعت پشت گوشی و کنار دوربین به طرز غیرمعقولانه ای داغ میکنه وای بحال اینکه بازی سنگین بخای اجرا کنی
  ۶٫ سه دکمه پایین علی الخصوص دکمه بک عملکرد افتضاحی داره بطوریکه برای برگشتن باید حداقل دوبار بک بزنی تا برگرده که جای تعجب داره
  ۷٫ بامپر بر خلاف تصاویر آنقدر ها هم بد نیست. البته برای من مشکیه
  امیدوارم گوشی خوبی از کار در بیاد.لطفا منتشر کنید

  پاسخ
 44. امیر
  امیر says:

  سلام/گوشی بدستم رسید قبله نما زیهتم کار نمیکنه راستی اصلا جایی نداره که gps رو روشن کنم چه طوریه؟!
  شما که گفتین قبله نما داره خوب اگه نمیداشت که من میرفتم یه چی دیگه میگرفتم

  پاسخ
 45. بانو
  بانو says:

  سلام
  ببخشید باتری این گوشی هم مثل باتری دیگر گوشی های هوشمند به غیر از شارژ اولیه لزومی به شارژ زدن از صفر درصد تا صد نداره؟
  یعنی به خاطر نوع باتری بهتره از ۳۰ درصد تا ۷۰-۸۰ درصد شارژ بشه.
  آیا برای این محصول هم درست هست؟ یا خیر باید صبر کنیم باتری تموم بشه بعد بزنیم تا ۱۰۰؟

  پاسخ
 46. امیر
  امیر says:

  باعرض سلام وخسته نباشید.اقای خیرانی یکبارکه گوشی روشن بوددکمه پاوررازدم تاازقفل خارج کنم اماصفحه ی سیاه امدکه چیزی نشون نمیدادوحتی خاموش نمیشد.ایاگوشی مشکل دارد؟باتشکر.

  پاسخ
 47. حسین
  حسین says:

  سلام آقای خیراتی می خواستم بدونم که آیا حتما باید سیمکارت ۴g استفاده کنم؟ اکه نخوام از ۴g استفاده کنم می تونم از سیمکارت های معمولی استفاده کنم؟

  پاسخ
 48. SM.Mahdi
  SM.Mahdi says:

  سلام
  امروز گوشی بدستم رسید. به غیر از مشکلاتی که دوستان به آن اشاره کردند، گوشی خوبیست. ولی گوشی من مشکلی دارد که در کامنتها ندیدم. بعد از حدود بیست دقیقه کار با گوشی پایین صفحه ی نمایش در دوطرف (پایین سمت راست و چپ) صفحه نمایش زرد رنگ میشود. آیا به مرور خودش درست میشود؟ آیا این مشکل در گوشی دیگری دیده شده است؟
  راهنمایی بفرمایید؟

  پاسخ
 49. amir
  amir says:

  با عرض سلام.و تشکر.گوشی بسیار عالیه از نظر بنده.فقط یک سوال.من درب نقره ای می خواستم.زنگ زدم به اپراتور گفنم،و گفتم ک خرید بامپر هم ئ=داشتم.با همون واسم درب نقره ایو بفرستید.حالا وقتی درب نقره ای رسید باید درب مشکیو تحویل مامور پست بدم؟!

  پاسخ
 50. محمد فراستی
  محمد فراستی says:

  سلام
  من امروز گوشی را دریافت کردم ولی:
  ۱-محافظ صفحه شکسته بود
  ۲-هدیه دستگاه تست قند حون را دریافت نکردم
  چگونه می توانم اقدام کنم؟
  “با تشکر از تحویل بموقع گوشی”

  پاسخ
 51. م
  م says:

  سلام من بهمن ثبت نام کردم متاسفانه تا الان نیومده به پست تهران مراجعه کردم میگه اومده و لی بدلیل نامعلوم بودن وضعیت هزینه پستی تا مشخص نشدن وضعیت توزیع نمی گردد واقعا براتون متاسفم امروز ۸ خرداد بود الکی نندازید گردن پست ایراد از بی برنامگی شرکت و ارسال دیر هنگامه

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   همه این موارد مقصر شرکت پست هست.
   جی ال ایکس هزینه را تماما به عنوان پیشتاز به پست تحویل داده است.
   تاخیر هم از کم بودن ظرفیت شرکت پست بوده نه شرکت.
   جی ال ایکس تا ۳۰ اردیبهشت تمامی محصولات را تحویل پست داده است و بعد از آن هیچ ارسالی نداشته است.

   پاسخ
 52. sajad
  sajad says:

  سلام آقای خیرانی جی ۶ به کامپیوتر وصل میکنم درایور مموری رو نمیاره بالا همه گزینه های رو زدم تو گوشی هم گزینه دستگاه رسانه ای هم گزینه داخلی cd- rom
  ولی همش تو منیجر سیستم ارور mtp نشون میده ویندوز هم عوض کردم نشد میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
 53. مجید
  مجید says:

  سلام
  ثبت نامی بهمن بودم امروز(۸ خرداد) گوشی به دستم رسید
  ۱- باطری در همان لحظه اول ۳درصد بیشتر شارژ نداشت، آیا این به دلیل مشکل داشتن باطریه؟ معمولا باطری ها با شارژ کامل همراه محصولات عرضه می شوند.
  ۲- الان به شارژ زدم از داغ شدن شارژر و گوشی که بگذریم، شارژر صدای وز وز میده به شکلی که به راحتی و وضوح شنیده میشه (وقتی به برق وصل میشه و شارژ میکنه صدا میده و در حالت عادی در اثر تکان دادن صدا نمی دهد) آیا شارژر مشکل دارد؟

  پاسخ
 54. محمد پناهی
  محمد پناهی says:

  سلام
  نوار تست و سوزن دستگاه تست قند خون باید از طریق شرکت خریداری کنیم یا در لولزم پزشکی هم هست

  پاسخ
 55. reza ss
  reza ss says:

  سلام . اقای خیرانی یه مشکل دارم لطفا کمک کنید من گوشیم پرش شارژ داشت که با یه بار صفر کردن گوشی و شارژ تا صد در صد و بازگشت به اطلاعات کارخانه درست شد ولی مشکلم این هست که گوشی حداکثر ۵ساعت و نیم شارژ نگه میداره لطفا کمک کنید و اگه مشکلی هست بگید با فروشگاه ابنترنتی تماس بگیرم

  پاسخ
 56. مهدی
  مهدی says:

  سلام
  چرا پیام های من رو حذف می کنید؟
  اقای خیرانی عزیز، باتری G6 در استفاده معمولی، چه مقدار دوام میاره و عادیه؟ من دوتا گوشی خریدم که یکیش سریع شارژش تمام میشه و هرروز دارم شارژ میکنم. ایا تعویض باتری جز گارانتی محسوب میشه یا باید یه باتری دیگه بخرم؟ چجور یه باتری دیگه سفارش بدم؟

  پاسخ
 57. راصد
  راصد says:

  ببخشید شرمنده اینو میگم ولی یه عده به شدت انتقاد کردن از محصول ،
  یه عده هم به شدت تعریف .
  آدمو میترسونه ، انگار شانسی ، تا شانس تو چی دربیاد !!

  در هر صورت امیدوارم منم به شدت تعریف کنم

  پاسخ
 58. سید مصطفی
  سید مصطفی says:

  سلام
  امروز (شنبه )گوشی به دستم رسید فعلا تو شارژه
  فقط سوالم اینه خش گیر صفحه نمایش رو گوشی نصب شده یا نه ؟
  چون این لیبلی که نصبه الان روش زیرش هوا داره و کنارش زبونه هست
  اینو جدا کنم از روش ؟
  ممنون

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   این فقط یک طلق نازکی هست که روی تاچ کشیده شده.
   باید در بیارید و نمونه توی بسته بندی رو نصب کنید. نمونه توی بسته بندی معمولی هست.
   میتونید ضدضربه رو هم از فروشگاه اینترنتی تهیه کنید.

   پاسخ
 59. عبدالمجید رمضانی بهشت آباد
  عبدالمجید رمضانی بهشت آباد says:

  با سلام خدمت همه اهالی جی ال ایکس ؛
  من از همون روز اول که گوشی جی۶ بدستم رسید خوب واقعا قابل مقایسه با برندهایی که داشتم نبود الانم نیست اما با دو برنامه تونستم تا حد زیادی علاقه پیدا کنم به جی۶ ، به شما خریداران عزیز هم توصیه میکنم امتحان کنید تا گوشی جی۶ شما هم لذتبخش بشه ،
  با نصب برنامه snap camera بشکل شگفت انگیزی کیفیت عکاسی و فیلمبرداری جی۶ بهبود پیدا میکنه ،
  با نصب تِم s6 them launcher هم محیط کاربری گوشی رو بسیار دلچسب کنید ، پردازنده جی۶ هم با یه بازی پر حجم حدود ششصد مگابایت راخت جواب داده اما یه کم داغ میشه ، واسه امیدوار شدن به این گوشی حتما این دو برنامه رو نصب کنید ،
  با تشکر

  پاسخ
 60. سید
  سید says:

  سلام
  امکانش هست آموزش تنظیمات دوربین رو ارائه بدید؟
  هرکاری میکنم باز نویز میده خیلی بی کیفیت میفته
  خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ
 61. محمد صالحی
  محمد صالحی says:

  سلام. و خسته نباشید.
  من از همه لحاظ از گوسی راضیم .
  تاچ فوق العاده . سرعت اجرای خوب. وزن کم. صفحه بزرگ. صدای خوب. ولی به سه مورد خاص اعتراض دارم.
  اول دوربین که خداوکیلی در حد ۵ مگا پیکسل اکسپریا مینی هم نیست ، اینقدر نویز داره که نگو اصلا انتظارش رو نداشتم. یعنی اگه بگن پس میگیرم درجا پس میفرستم.
  دوم موقع پخش فیلم دقت کنین سی پی یو کم میاره مخصوصا فیلم اچ دی باشه.
  سوم این داغ کردن پشت گوشی که نشون دهنده اینه که رو رابط کاربری به اندازه کافی کار نشده.

  پاسخ
 62. Gajet
  Gajet says:

  آقای خیرانی اصلا جواب منو نمیدی
  من ۳۱فروردین خرید کرده ام این هفته جاری کی گوشی رو میفرستید و کی ما تحویل میگیریم؟

  پاسخ
 63. مهدی
  مهدی says:

  بنده فکر میکنم یک مشکل نرم افزاری وجود داره که پیام ها پاک میشه. چون هم من و هم دوستان تو پیام ها گله کرده بودند. بنده سوالم اینه چه لوازم جانبی دیگه ای قراره برامون پست بشه دوباره؟؟
  چون بنده یک لیبل توی بسته بود که به خاطر این که اشتباه نصب کردم لیبل خراب شد… الان سوالم اینه که آیا لیبل دیگه ای تو این لوازم جانبی که قراره برامون پست کنید وجود داره یا خیر؟؟ و به طور کلی چه چیز هایی توشه؟؟

  پاسخ
 64. Gholam Reza
  Gholam Reza says:

  باسلام خدمت جناب خیرلنی.میخواستم بدونم که کد پیگیری ارسال نمیکنید برای مشترها یا توی سایت میشه دریافت کرد

  پاسخ
 65. محمد
  محمد says:

  سلام .ممنون .گوشی خوبی هست.هرچه باهاش بازی کردم قفل نکرد. فقط جای قطب نما توی گوشی خالی هست.یک گوشی که در کشور اسلامی تولید میشه باید قابلیت استفاده از قبله نما رو داشته باشه.یه سوال دیگه آیا در دوربین نمیشه با استفاده از دکمه ولوم بالا و پایین زوم کرد؟(اگه نمیشه لطفا در بروز رسانی نرم افزار این امکان رو فراهم کنید)

  پاسخ
 66. as
  as says:

  باسلام .
  اول از همه بابت پاک کرد پست بنده ناراحتم :دلیلش چرا ؟
  دوم اینکه من ۲ تا مشکل اساسی با جی ۶ دارم
  ۱٫ گوشی بعد از چند دقیقه استفاده شروع به گرم شدن و در آخر داغ شدن می کنه ( نزدیکی دوربین ) هم از جلو و هم از پشت قابل احساس طوری که نمی شه برد کنار گوش (حداگثر زمانی که طول می کشه داغ شه ۱۵دقیقه ) ….. ساختار گوشی این چنین یا نه ؟
  ۲٫ احساس می کنم گوشی یه مقدار فرورفتگی خاصی در پشت داره آیا آرگونومی گوشی این چنین است با چشم مشخص نیست ولی با دست احساس می شده ………….
  آقای خیرانی لطفا پاک ن کنید و راهنمایی کنید ……

  پاسخ
 67. محمد
  محمد says:

  اقا خیرانی چراغ اعلان بنده فقط رنگ قرمز رو نشون میده مگه چهار رنگ نبود حالا باید چیکارش کنم مشکل سخت افزاریه یعنی باید بفرستم دوباره کارخونه انجمن کی راه میفته

  پاسخ
 68. Mahdi
  Mahdi says:

  گوشی دیروز بدستم رسید،تمام نکات رو دوستان گفتن فقط یه چیزی:این کجا دوربین با قابلیت فیلمبرداری hd است،؟
  اینکه فرمتش۳gp .https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   دوربین هم HD میگیرد هم FHD
   این مورد هم ارتباطی به ۳GP بودن فرمت ندارد.
   در تنظیمات اگر کیفیت را روی (بالا) تنظیم کنید HD و اگر روی (عالی) تنظیم کنید FHD خواهد بود.

   پاسخ
 69. امیر
  امیر says:

  من همونم که گفت دوربین اثلیش خرابه. آلان دوباره چک کردم دوربین دومش از دوربین اصلی با کیفیت تره و نویزش نوی عکس های یکسان کمتره و گاهی هم نداره. بفرستم شرکت تعمیر میکنن یا تعویض؟

  پاسخ
 70. راصد
  راصد says:

  با سلام :
  ۱ برای بهتر ماندن باتری ، شارژ به چند درصد رسید بزنیم به برق؟

  ۲ کامل خاموش شدنش خوب یا بد ؟

  پاسخ
 71. بینام
  بینام says:

  سلام
  آقا گوشی واقعا عالیه و خوب
  کیفیت تاچ+دوربین +ظاهر فوق العاده….
  افرادی که بهم میگفتن گوشی ایرانی نخرید و خودشون پرچم دار داشتند گوشی رو تست کردند و به عالی بودن گوشی به این قیمت اعتراف کردن
  واقعا ارزششو داشت چند ماه انتظار بکشیم
  واقعا برنامه های زیاد و سنگین رو بدون لگ ران میکنه
  از همه لحاظ خوبه
  از مشکلاتش گرم شدن بالای گوشی هست اونم تو هوآوی هم هست و سامسونگ تازه تازه داره حل میکنه البته ج ال ایکسم باید برطرف کنه چون سخت افزاری نیست ظاهرا و به مچ شدن نرم افزاری برمیگرده
  شارژرم که داغ میکنه
  بنظرم اصلا شک نکنید برای خرید چون هم با کیفیته و مهمتر ایرانی
  البته نقدم نسبت به بدقولی و نادرست گویی جی ال ایکس همچنان پابرجاست که دیر تحویل دادن
  واقعا آقای خیرانی بعید بود از شما سانسور نظرات و عدم نمایش نظرات
  بذارید مخاطب اونجوری که هستید قبولتون کنه

  پاسخ
 72. hojy
  hojy says:

  با سلام
  گوشی دستم رسید واقعا توقع نداشتم!عالیه!
  فقط می‌خواستم بگم یه مرکز دانلود یا مارکت خوب ندارید.
  لطفا اقدام کنید.

  پاسخ
 73. عبدالمجید رمضانی بهشت آباد
  عبدالمجید رمضانی بهشت آباد says:

  با سلام
  من انتقاد کردم و اینجا کامنت گذاشتم ، از اینکه کامنت انتقادی من رو پاک کردید ممنونم ولی عیبهای جی ۶ رو نمیشه پاک کرد
  با تشکر

  پاسخ
 74. reza
  reza says:

  این گوشی حافظش ۱۶ گیک نیست . یک دروغ بزرگه. نصبش ۲ گیگم نیست بقیش حکم حافظه داخلی داره. به اقاهه میگم اگه اینو گفته بودین من نمیخریدم. ولی اصلا گوش نکرد
  http://bestchina.ir/product/lenovo-k3-note/

  این گوشی رو ببنید . هسته هاش بالاتره همه چیزش بالاتره. دوازده گیگ حافظه نصب داره اونم واقعی. کجای دنیا حافظه رو اینطور دروغ میگن ؟؟؟؟اینم مثل همون چینیه که glx میده. حالا اینا تک فروشی داره میده ۴۳۹
  به نظرم شرکت فقط داره از مردم خوبمون سو استفاده میکنه
  کجای دنیا استاندارد حافظه گوشی اینطوریه که شما تغییرش دادی. با دروغ گفتن ۱۶ گیگ میشه؟؟ واقعا که

  پاسخ
 75. محمد رضا ابری
  محمد رضا ابری says:

  سلام اقای خیرانی
  متاسفانه وقتی باتری رو دوباره جاگذاری میکنم باتری شارژش عوش میشه
  آیا باید کالیبره بشه؟؟؟
  یک پیشنهاد بدید
  حالا اون هیچی میرم تنظیمات گوشی گزینه تعویض فونت نداره چه وضعشه
  تازه تو سرچ تنظیماتش نشون میده تغییر فونت رو ولی وقتی روش میزنم جایی نمیره

  پاسخ
 76. ایرانی
  ایرانی says:

  با عرض سلام
  گوشی امروز بدستم رسید
  من ۵ فروردین ثبت نام کردم
  آیا به ثبت نامی های فروردین هدیه تعلق نمی گیره ؟
  چیزی همراه گوشی نبود !!!!!
  لطفا جواب بدین

  پاسخ
 77. امیرحسین
  امیرحسین says:

  سلام. توی فروشگاه اینترنتی شما، کالای “بامپر” برای G6 عرضه نشده است. آیا این کالا با نام دیگری موجود است؟ چگونه میتوان بامپر رو سفارش داد؟
  با تشکر

  پاسخ
 78. امیری
  امیری says:

  سلام
  صدای پخش آهنگ بسیار ضعیفه ؟
  چرا محافظ به عنوان هدیه ندادید به جای تست قند خون؟
  در بازار موبایل ۲ یافت آباد نمایندگی دارید محافظG6بخریم؟
  اگر اینترنتی بخریم هزینه پست داره؟
  راستی چرا فقط رنگ مشکی در حالی که تو سایت رنگ قرمز قشنگی گذاشتید؟!

  پاسخ
 79. احسان
  احسان says:

  سلام و خدا قوت به مدیریت و کارکنان پر توان و زحمتکش شرکت glx . گوشی من دیروز بدستم رسید خیلی عالیه حسابی تستش کردم ازاینکه یک گوشی با کیفیت ایرانی رو خریدم خیلی خوشحالم . انشاء اله محصولات جدید تر ازتون ببینیم و محصولات شما در سطح جهان مطرح باشه . از بابت دستگاه قند خون هم متشکرم و از دور دستان پر توانتون رو می فشارم . همیشه موفق و پیروز باشید به امید ایرانی همیشه سرفراز و آباد

  پاسخ
 80. محمدمهدی ح
  محمدمهدی ح says:

  آقای خیرانی سلام، ببخشید،
  من از گوشی خیلی ازش راضیم فقط یک نکته، ظاهرا کلید ولوم آپ مشکل داره چون وقتی فشار میدم مثل ولوم پایین عمل میکنه و صدا رو کم میکنه.
  چیکار کنم؟

  پاسخ
 81. رضا
  رضا says:

  سلام
  من یه گوشی سفارش دادم، آیا میتونم قطعات یدکی گوشیهای قدیمی رو هم درخواست کنم بفرستید
  مثل ضدخش اسپایدر و جی۵

  پاسخ
 82. sadegh
  sadegh says:

  سلام
  گوشی امروز به دستم رسید.ممنون. انشالله که کیفیت مناسبی داشته باشه.
  در مورد دستگاه تست قند خون سوال داشتم.
  میخواستم ببینم چه اقلامی همراه دستگاه هست. سوزن، نوار تست و …
  میشه عکسی از این اقلام در سایت قرار بدهید. و اینکه آیا دقت دستگاه در حد دستگاه های معمول در بازار هست؟

  پاسخ
 83. محمد
  محمد says:

  سلام،امروز اخرش گوشی بدستم رسید ولی واقعا زشته برا شرکت من دوتا گوشی سفارش داده بودم که کرایه هردو رو قبلا حساب کردید باهام حدود ۱۶٫۱۷تومن.الان پستچی هم میگفت باید ۹هزار دیگه کرایه بدم تا بستمه رو بهم تحویل بده که ناچارا بهش دادم .شما برا یه بسته الان سه تا کرایه از من گرفتید این چه وضعشه اخه رسیدگی کنید لطفا

  پاسخ
   • بردیا
    بردیا says:

    دقیقا همین بوده.
    شما با این حرفتون دارید به مشتری تهمت می زنید که داره دروغ میگه.
    اینم شما رهگیری پستی من. بپرسید ببینید قضیه چی بوده:
    ۳۷۴۰۹۰۰۹۷۱۱۷۰۰۱۶۱۸۴۹
    منم ازم پول گرفتن و روی بسته نوشته بود کرایه در مقصد.
    شما همه چیز رو انکار می کنید درحالی که اگر بخواید من عکس بسته رو می فرستم تا ببینید نوشته کرایه در مقصد.
    من از حقم نمیگذرم.

    ضمنا هیچ هدیه ای هم همراهش نبود. به همکارتون گفتم و ایشون گفتن پیگیری میشه ولی چشمم آب نمیخوره.
    ۳۰بهمن ثبت نام کردم و ۶ خرداد رسید دستم و به قولتون برای هدیه هم وفا نکردید و پست هم پول گرفت.

    میدونم این پیامو هم مثل قبلی ها سانسور می کنید.

    پاسخ
 84. Gholam Reza
  Gholam Reza says:

  باسلام خدمت اقای خیرانی و تشکر اززحمات شما . من در تاریخ ۰۱/۲۹ ثبتنام کردم میخواستم ببینم گوشی چه موقع برام ارسال میشه

  پاسخ
 85. حسین
  حسین says:

  سلام
  کارهای اولیه روی گوشی انجام دادم فقط اگه میشه بگین بامبر و ضدخش که از خود گوشی واجب تره ارسال شده یا خیر ممنون .

  پاسخ
 86. احسان ضرغامی
  احسان ضرغامی says:

  سلام
  قابلیت ۴g برای هر دو سیم کارت کارگذاشته همزمان فعال می باشد و یا خیر فقط برای یکی از سیم کارت های گوشی؟

  پاسخ
 87. احسان
  احسان says:

  سلام
  اول از زحمات شما وهمکارانتون تشکر میکنم دوما میخواستم بپرسم چرا وقتی برای بازگردانی به تنظیمات کارخانه از طریق ریکاوری مود که وارد میشه میزنه فرمانی وجود نداری ویک علامت اخطار از دل این انروید شکم باز بیرون زده به نظرتون مشکلی وجود نداره؟؟

  پاسخ
 88. reza ss
  reza ss says:

  سلام . لطفا بذارید منصفانه دو تا ایراد گوشی رو بگم
  اصلا معلوم نیست چرا رم گوشی اینقدر پره
  و کیفیت دوربین میشه در بعضی جاها از اسپایدر کمتره

  حالا اقای خیرانی اگه راه حلی درباره این دو موضوع دارید لطفا بگید باتشکر فراوان منتظرم

  پاسخ
  • پویا خیرانی
   پویا خیرانی says:

   رم مثل اسپایدروان عمل میکنه و اصلا هم پر نیست شما احتمالا نرم افزار خاصی نصب کردید.
   کیفیت دوربین هم متعادل هست اینکه بعضی ها کیفیت رو کمی پائین تر از اسپایدر میبینند علت بزرگی صفحه نمایش و پائین بودن رزلوشن گوشیست.

   پاسخ
 89. رضا
  رضا says:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر بابت گوشی زیبا، ارسال مناسب و به موقع و هدیه ی کاربردی تان
  ۱- چراغ نمایشگر شارژ باطری، در چه درصد شارژ، از رنگ قرمز به سبز، تغییر رنگ می دهد؟
  ۲- مدت زمان فوکوس خودکار و عکس برداری دوربین جی ۶، در شرایط یکسان، نسبت به اسپایدر ۱، طولانی تر است؟
  به امید ارایه ی محصولات کارآمدتر و نهایت تشکر از تیم جی ال ایکس

  پاسخ
 90. جواد
  جواد says:

  سلام ممنون از بابت ارسال جی۶- ظاهرا خیلی خوبه، امیدوارم در آینده هنگ نکنه!
  منتها دو سوال: ۱- چرا شما گفتید حافظه داخلیش ۱۶ است و در حالیکه۱۰ گیگ است؟
  ۲- دوربینش رو وقتیی با ۱۳سامسونگ مقایسه میکنی می بینی واقعی نیست چرا؟
  ۳- رم ۲گیگش رو چرا ارسال نکردید؟
  ۴- وای فای گوشی من به مودمم وصل نمیشه و مدام مشکل تایید اعتبار میزنه؟ چکار کنم.
  باتشکر

  پاسخ
 91. حامد
  حامد says:

  آیا این گوشی از چراغ بک لایت دکمه های لمسی و چراغ اعلان برخوردار است؟
  بله. هم چراغ بک لایت به رنگ سفید و هم چراغ اعلان به رنگ های آبی،قرمز،سبز و سفید برخوردار است.
  خوب سه چراغ داره؟
  https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif

  پاسخ
 92. BA
  BA says:

  سلام
  گوشی جی ۶ ، ۱۰۰٪ شارژ شد
  گوشی را خاموش نمودم
  گوشی را به شارژر متصل نمودم.
  صبر شد تا صفحه نمایش خاموش شود.
  در این مرحله به دو صورت انجام گرفت که هر کدام از این مراحل به آموزش مراحل شما برابری ندارد
  ۱- کلیدهای power و vol up را همزمان فشرده شد تا گوشی ویبره زد و سپس کلیدهای power و vol up را رها گردید که باعث وارد شدن به محیط اندروید شد
  ۲- کلیدهای power و vol up را همزمان فشرده شد تا گوشی ویبره زد و محیط خط فرمان select boot mode با گزینه های ریکاوری مد، فست بوت مد و نورمال مد نمایان گردید
  که جهت جابجایی در گزینه های فوق از دکمه های vol up و تائید کردن از دکمه های vol down استفاده می گردید
  ۱- با انتخاب ریکاوری مد: آندروید شکم باز نمایان گردید با دستور: {فرمانی موجود نیست} که با زدن دکمه پاور و انتظار گوشی دوباره راه اندازی شد و وارد محیط اندروید گردید
  ۲- با انتخاب فست بوت مد: خط فرمان {فست بوت مد…} نمایان گردید که انتظار ۱۱ دقیقه ای هیچ تغییر ایجاد نشد که مجبور شدم باطری را جدا کنم
  ۳- با انتخاب نورمال مد: وارد محیط اندروید گردید
  ولی از این مرحله دیگر به آموزش شما برابر نیست
  لطفا آموزش تصویری ریست تو فکتوری مخصوص گوشی G6 را در سایت قرار دهید
  با تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
https://1glx.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif